zumbaaaa

ZUMBA

Zumba to połączenie tańca i aerobiku do rytmów latynoamerykańskich, takich jak : merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.

Zumba jest bardzo innowacyjnym programem fitnessu, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo po zajęciach.
Aby opanować Zumbę niekonieczna jest znajomość kroków tanecznych i dlatego nie tylko osoby tańczące z łatwością odnajdują się podczas zajęć. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów jak też motywująca i bardzo dynamiczna muzyka stwarza atmosferę świetnej zabawy i totalnie porywa nas do tańca.

Zumba to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA  !

jest INNA – ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

jest ŁATWA – zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

jest EFEKTYWNA – lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało