f1
f2f3

kochalska

Katarzyna Kochalska / właścicielka / instruktorka

Formini powstało z połączenia moich dwóch największych pasji, a mianowicie sportu, a dokładniej baletu i dzieci. Tańczyłam od dziecka i nie wyobrażam sobie życia bez tańca. Od zawsze też marzyłam o tym, by moją miłość do tańca i ruchu przekazywać dzieciom. Teraz jestem mamą trzech niesamowicie żywotnych synów i to właśnie oni zainspirowali mnie do stworzenia miejsca, w którym dzieci będą mogły wyżyć swoją naturalną potrzebę ruchu i oderwać się trochę od codzienności. Miejsca, w którym będą mogły nauczyć się, że ruch to zdrowie, ale przede wszystkim, że ruch to świetna zabawa!Formini – forma od dziecka
W dobie telewizji i gier komputerowych fitness dla dzieci stanowi ciekawą propozycję zajęć. Problem braku aktywności fizycznej dzieci jest w Polsce bagatelizowany. Złe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia sprawiają, że młode pokolenie przybiera na wadze. Badacze alarmują, że problem otyłości w coraz większym stopniu dotyka najmłodszych. Dlatego chcemy razem z rodzicami zadbać o fitness właśnie tych najmniejszych. Chcemy formować zdrowe nawyki u dzieci, chcemy umożliwić dzieciom odnalezienie swoich mocnych stron, chcemy by wspólnie z rodzicami/opiekunami miło, a przede wszystkim aktywnie spędziły u nas czas. Dzieci przyzwyczajane od najmłodszych lat do regularnej aktywności fizycznej, będą w późniejszym wieku chętniej podejmować i kontynuować zajęcia rekreacyjno-sportowe. Również regularna praca w grupie rówieśników odbije się korzystnie na ich rozwoju.

Każde z oferowanych przez nas zajęć ma na celu zaszczepienie dzieciom zamiłowania do sportu, muzyki i zdrowego trybu życia. W naszej ofercie znajdują się różnorodne zajęcia ruchowe, tak aby umożliwić dzieciom spróbowanie możliwie dużej ilości form ruchu, od zajęć utaneczniających, umuzykalniających, kondycyjnych, koordynacyjnych czy relaksacyjnych. Podczas zajęć zamieniamy się w księżniczki, piratów, różne zwierzątka, tańczymy, śpiewamy, skaczemy i biegamy, a wszystko po to, aby dzieci podczas zabawy rozszerzały swój naturalny potencjał ruchu i formowały swoje zainteresowania i pasje. W większości zajęć mogą, a wręcz powinni, uczestniczyć również rodzice, co dodatkowo korzystnie odbija się na budowaniu bliskich relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Dzieci ćwiczą w małych, przejrzystych grupach, tak aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i szczęśliwie.

ina3
Ewelina Pakosz / instruktorka

Swoją przygodę w świecie fitness rozpoczęłam w 2001 roku jako uczestnik zajęć w jednym z opolskich klubów. Zaledwie kilka godzin wystarczyło, żebym zrozumiała, że fitness stanie się ważną częścią mojego życia. Od 2002 roku, jako wykwalifikowany Instruktor, prowadzę zajęcia aerobiku w opolskich klubach fitness. Swoje umiejętności rozwijam w największych polskich szkołach fitness. Lekcje, w których świetnie się odnajduję, to połączenie fitness i choreografii. Prywatnie praktykuję jogę i pilates.

Jestem również trenerem personalnym wellness, doradcą żywieniowym i coachem wellness. Prowadzę swojego bloga promującego zdrowy styl życia, life-work balance i sposób bycia zgodnie z filozofią wellness, gdzie istotą są relaks i energia, osiągane przez odpowiednią dietę oraz aktywność fizyczną i psychiczną, dbanie o urodę, a także troska o środowisko naturalne, czyli wszystko to, co powoduje, że czujemy się dobrze i komfortowo.

Doskonalenie warsztatu i rozwój nie byłyby dla mnie tak ważne, gdyby nie ludzie, którzy uśmiechem i zaangażowaniem wynagradzają moją pracę. To Oni sprawiają, że chcę dzielić się pozytywną energią i zarażać swoją pasją innych.

Dla mnie fitness to nieustająca i inspirująca przygoda. To radość i energia.

rybicka
Agnieszka Rybicka / instruktorka

Z wykształcenia jestem mgr. Wychowania Fizycznego  (Wydział Wych. Fiz. i Fizjoterapii w Opolu –  specjal. Rekreacja Ruchowa ). Zawsze kochałam sport i jestem osobą bardzo aktywną. Staram się tą miłością do sportu zarażać wszystkich dookoła.
Od wielu lat jestem instruktorką nowoczesnych form fitness jak również  instruktorem pilates oraz jumping fitness.
Prowadziłam takie formy zajęć jak: BUP, TBC, Shape, Zumbę.. jak również fitball, pilates i zdrowy kręgosłup..  A teraz także i jumping…  To forma ćwiczeń która maksymalnie podnosi poziom endorfin w organiźmie… z zajęć wychodzi się zmęczonym ale z uśmiechem na twarzy ???

Dla mnie to zdrowe uzależnienie – sposób na życie, zastrzyk pozytywnej energii którą pragnę się podzielić z innymi.

Naszym priorytetem jest przekazanie dzieciom, że ruch i zabawa to ważna sprawa.

O klubieO klubie O klubie O klubie O klubie O klubie

Certyfikaty: