Uwaga! od 08.06 wracamy na zajęcia na salę.

Uwaga! od 08.06 wracamy na zajęcia na salę. W związku z nowymi zasadami sanitarnymi konieczne było wprowadzenie 15-minutowych przerw między zajęciami. Z tego względu musieliśmy dostosować nasz grafik i zmienić nieco godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć. Zapraszam do zapoznania się z nowym planem zajęć. Zapisy pod numerem telefonu 606 789 950.

Formini przechodzi w tryb online

Kochani, w związku z zaistniałą sytuacją Formini przechodzi w tryb online. To znaczy, że mamy nowy grafik i wszystkie zajęcia odbywać się będą online z instruktorem. Żeby wziąć udział w zajęciach nie musicie wychodzić z domu. Wystarczy zapisać się na zajęcia i  opłacić karnet lub jednorazowe wejście. Karnet na cały miesiąc, w ramach którego  możecie korzystać ze wszystkich zajęć online kosztuje 69 zł   a wejście jednorazowe 10 zł. Istnieje też możliwość korzystania z zajęć online dla posiadaczy karty Multisport! Zapisy na zajęcia i wszystkie szczegóły dotyczące zajęć pod nr tel. 606 789 950. Zapraszamy serdecznie!

Wesołych Świąt

Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz dużo szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku 2020 życzy zespół FORMINI

Nowy grafik od 1 września

Zapraszam do zapoznania się z nowym grafikiem zajęć. Zajęcia ruszają od 1 września. Zapisy pod nr telefonu 606 789 950 oraz w recepcji klubu.

Wesołych Świąt

Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,
spędzonych w gronie rodzinnym, w zdrowiu, spokoju i życzliwości,
spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2019 Roku
życzy zespół FORMINI.